Maqin Teshash

Maqin Teshash

Maqin Teshash


Favorit MP 5051

Favorit MP 5051

Димензии (В/Ш/Д) 84,50/59,70/49,70 cmВртежи во минута (RPM) 500Капацитет 5 КГ.Ииноксен барабан 42 Л...

180.00€ Ex Tax: 180.00€

Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)