Kazan

Kazan

Koncar EGV 50C2TA

Koncar EGV 50C2TA

Бела бојаВолумен: 50 литриМонтажа : на зидФабрички подесена температура 80 º CВнатрешен термостатПри..

90.00€ Ex Tax: 90.00€

Koncar EGV 80C2TA

Koncar EGV 80C2TA

Бела бојаВолумен: 80 литриМонтажа : на зидПритисок при работа : 6 barФабрички подесена температура 8..

99.00€ Ex Tax: 99.00€

Kazan-GORENJE-TG 80 NG

Kazan-GORENJE-TG 80 NG

Kazan-GORENJE-TG 80 NGДетали за производотТип: Бојлер под притисокДеклариран профил за употреба: МЕн..

105.00€ Ex Tax: 105.00€

Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)